הוספת ממד לבית קיים

הוספת ממד לבית קיים – אם אין לכם בבית ממד בשל תקני בנייה לא עדכניים, ניתן להסב את אחד מהחדרים הקיימים כחדר בטחון. צוות מומחים יכשיר חדר זה כממד באמצעות בניית תשתיותיו מחדש. מה ייבנה?

ראשית כל, יתבצעו חפירות ברצפה על מנת להטמיע בה תשתיות מיגון וספיגה נגד אב"כ. שנית, יוחדרו לקירות פלטות פלדה קשיחות ומעליהן – לבידי עץ מעוצבים המצופים בשכבת הגנה של סיבי זכוכית.

מיגון מלא של פתחי חדר ממד

יותקנו אמצעי מיגון כמו חלון נגד הדף ודלת משוריינת המיועדת לממדים. בקדמת החלון, בחלק החיצוני של הבניין, ויתקן זוג של פלטות פלדה הדומות לאלו שמותקנות בקירות שלכם. הן משמשות להגנה על החלון. בעת מלחמה יש להזיז אותן, כמו שמזיזים דלת הזזה, ולנצור בקצה החלון על מנת לספק הגנה לזגוגית.

הדלת עשויה פלדה עם צילינדר חזק ואיכותי, ללא מנעול. במקומו יותקן מנגנון סיבובי הפותח את הדלת ונועל אותה באמצעות נצירה. זאת, על מנת לאפשר לכל מי שצריך להיכנס לחדר לעשות זאת בקלות וגם לצאת ממנו ללא קושי.

הוספת ממד לבית קיים – עיצוב לבחירת הלקוח

אתם יכולים לבחור פרקט, עיצוב ללבידי העץ בקירות, ואת כיוון הפתיחה של הדלת והחלון, מימין לשמאל או משמאל לימין, בהתאם לתכולת הריהוט שלכם בחדר. עיצוב חדר מחמד הוא אחד השלבים החשובים בו לא רק מההיבט האומנותי חזותי, אלא גם בשל תנאי המגורים השגרתיים בחדר. אם אתם מורגלים למיקום קבוע של כל רהיט או רכיב כבד אחר, את הדלת והחלון מומלץ לתכנן בהתאם. ניתן להסתייע בהמלצות המתקינים במקרה של התלבטות.

עמידה בתקני פיקוד העורף ובמבחני אמת לחדרי ממד

חדר ממד שלנו נבדק על ידי פיקוד העורף ונוסה בזמן אמת בעת שיגורים מרצועת עזה. משקי בית לא מעטים בעוטף ישמו אצלנו הוספת ממד לבית קיים, ששימש אותם כמצופה במהלך סבבי הלחימה.

החדרים ספגו טילי גראד בסבב הלחימה של שנת 2018 והם משמשים עד היום את לקוחותינו באזור זה. בואו גם אתם להסדיר ממד ביתי ולהבטיח את בטחונכם.

הממד יותאם על ידי צוות מומחים אשר יסייע לכם להגיע לתובנות ויבצע את ההתקנה הלכה למעשה. משך זמן ביצוע הוספת ממד לבית קיים – 7-10 ימי עסקים.

פנו אלינו למידע נוסף על הוספת ממד לבית קיים והבטיחו לעצמכם התקנה איכותית בהתאמה מושלמת לביתכם!

מתעניינים במיגון? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

השאירו פרטים

  מתעניינים במיגון? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   X צור קשר
   08-9496220

   השאירו פרטים

    Call Now Button