הוספת ממד לבניין

בעבר, מקלט הבניין היה המקום בו אתם והילדים קשרתם את האופניים, אך נכון להיום זהו לא השימוש היחיד שנעשה בו. וועדי בניינים רבים קיבלו החלטה מושכלת להפוך את מקלט הבניין המשותף לחדר בטחון. ממד זה ישמש את הדיירים שלא נמצאים בדירות שלהם בעת התרחשות הפצצות, וזקוקים למקום מוגן.

מקלטי-בניין לא מעטים אינם נמצאים מתחת לאדמה אלא בגובה 0, ועל כן שהייה שם לא מבטיחה את הגנתם בעת נפילת טילים, פצצות קצרות טווח או בלוני תבערה (אך בהחלט מצמצמת את הסיכוי לפגיעה). בעת הזו, חשוב לספק הגנה מלאה וודאית ועל כן מקלט בניין בגובה 0 אינו פתרון הולם למכסה בעת מלחמה. הפיכתו לממד תגרום לכך שגם אם לא נכנסתם הבייתה בעת טיווח, יהיה לכם להיכן להימלט.

בניית ממד על פי הנחיות פיקוד העורף

הממדים שלנו נוסו בעבר בזמן אמת ביישובי עוטף עזה. הם נבדקו על ידי פיקוד העורף ונמצאו כשירים במאת האחוזים להתמודד עם כל סוגי הנפילות, בלוני תבערה, פצמ"רים, רקטות קצרות טווח ואפילו טילי גראד.

הוספת ממד לבניין נעשית באמצעות בניית קירות פלדה מפלטות קשיחות. שיטה זו מהווה פטנט רשום שלנו לחדר ממד, ועל כן רק כאן תוכלו להבטיח חדר שבכל פאה שלו תהיה מחיצת הגנה עבה וקשיחה. כמובן שמחיצות דומות יותקנו בקדמת החלון, שייעקר יוחלף בדגם מחוסם המתאים לממד.

הוספת פרקטים, לבידים וציפוי סיבי זכוכית ייעודיים עבור ממד

פעולה זו תיושם על קירות הפלדה על מנת להעניק לחדר ממד שלכם מראה מעוצב, מלוטש ומזמין. כוועד הבניין, תוכלו לבחור את קומבינציית העיצובים הנדרשת, מציפוי הקירות ועד ציפוי הריצוף. סיבי זכוכית יותקנו בקדמת הקירות על מנת להעניק חיזוק נוסף לעץ וגם ליצירת מראה מלוטש ויפה.

הוספת ממד לבניין בהתאמה אישית אליכם

כשאנו נגשים לבצע פרויקט הוספת ממד לבניין אנו בוחנים את מבנה המקלט או מועדון הבניין ומתאימים את כמות החומרים והרכיבים לצרכיו. אנו מספקים את כל מה שצריך על מנת שהחדר ייראה במיטבו ויספק את הנדרש גם מבחינת נוחות השימוש בו כדיירים.

מעוניינים בפרויקט הוספת ממד לבניין? פנו אל חברת המיגון מס' 1 בישראל!

מתעניינים במיגון? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

השאירו פרטים

מתעניינים במיגון? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

X צור קשר
08-9496220

השאירו פרטים

Call Now Button