חדר מוגן

אירועי ירי, ניסיונות פריצה בכוח והדף עוצמתי עקב פיצוץ או פגיעת טיל הם למרבה הצער תרחישים שהסבירות להם היא בלתי מבוטלת. על-מנת לספק ביטחון אמיתי לבני הבית חובה למגן היטב את אחד החדרים, וגם במפעלים ובמקומות אחרים שחשופים לסכנות הנ"ל כדאי מאוד להשתמש בפתרונות המתקדמים הקיימים כיום על-מנת למנוע נזקים חמורים ובלתי הפיכים.

מגוון רחב מאוד של מוצרי מיגון

האיומים הרבים והצורך למצוא להם מענה אפקטיבי הובילו לפיתוח מגוון רחב מאוד של פתרונות, כולל מוצרים חדשניים כמו לוחות פלדה המותקנים בקירות – לוחות שמספקים מענה שהוכח כמוצלח גם כנגד פגיעה ישירה של קסאמים, קטיושות וגראדים.

מוצר אחר שמבטיח חדר מוגן באמת הוא קירות בטון מזוין, ועוד אופציה ייחודית היא טפט בליסטי שמוכר גם בשם "בד נגד הדף". מוצר זה מבוסס על חומרים מרוכבים, הוא קל משקל ולכן ניתן להוסיף אותו לכל קיר בלי לחשוש ליציבות המבנה, והעמידות שלו ביחס להדף מרשימה מאוד.

שני מרכיבים בחדרים השונים שמחייבים תשומת לב מיוחדת הם החלונות והדלתות. בין המוצרים שמונעים פגיעה דרך החלון או הדלת: ציפוי מגן שקוף שחוסם פריצות, ונדליזם וגם הדף, דלתות נגד פריצה קרה ופתרונות להפיכת דלת קיימת לחסינה בפני פגיעות שונות. סורגים משלל סוגים הם עוד דרך להגן על חדר רגיש, כשבכל מקרה מוקדשת תשומת לב גם לפן האסתטי.

התאמה מדויקת של הפתרון האופטימלי לכל צורך

שלל הפתרונות היעילים והעמידים עד מאוד מאפשר התאמה מדויקת להפליא לצרכים הספציפיים בכל מקום – בין אם מדובר על חדר מוגן בתוך דירת מגורים (ממ"ד) ובין אם המטרה היא הגנה על חדרים רגישים בבתי עסק מכל הסוגים.

על-מנת להבטיח התאמה אופטימלית, חשוב להיעזר בחברה בעלת ניסיון רב. ג.ג. מערכות מיגון, שכבר השלימה בהצלחה פרויקטים רבים בתחום, מציעה ייעוץ מקצועי על בסיס הניסיון הנ"ל, ההיכרות עם כל המוצרים המובילים בעולם המיגון ויושרה מלאה, וכן התקנה מיומנת במינימום זמן ובלגן. הידע רחב ההיקף והיעילות מאפשרים לחברה להציע גם מחירים משתלמים מאוד, כך שלצד השקט הנפשי המלא, ישנה שביעות רצון גבוהה גם מהעלות הנמוכה.

מתעניינים במיגון? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

השאירו פרטים

  מתעניינים במיגון? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   X צור קשר
   08-9496220

   השאירו פרטים

    Call Now Button