חדר ממד

כולם מדברים על הצורך בממד, אבל לכם יש רק מפתח למקלט אזורי? אל תישארו מאחור! הזמינו התקנת חדר ממד ביתי. ההתקנה לא מצריכה תוספת בנייה וניתנת ליישום בתוך אחד מחדרי הבית. בתום 7-10 ימי התקנה יהיה לכם חדר שבתוכו ניתן לשהות בעת מלחמה.

החדר יכלול חלון מחוסם עם פלטות פלדה, אך בשונה מחברות אחרות, כאן הן יותקנו לכל אורך הקירות שלכם. הקונסטרוקציה הזו מהווה פטנט רשום שלנו אשר משדרג בשנים האחרונות את ביטחונם של תושבים רבים השוכנים באזורי קווי העימות בעוטף עזה. קונסטרוקציית הפלדה שלנו נצפתה בזמן אמת בשנת 2018 ועברה מבחנים מחמירים של פיקוד העורף.

עיצוב חדר ממד ביתי ברמות הגבוהות ביותר

כאן לא מסתפקים רק בהתקנת חדר הממד איכותי, אלא גם בעיצובו באופן שלא משתמע לשתי פנים. במסגרת פעולה זו ניתן לבחור פרקטים וצבעי קיר במגוון סוגים להעשרת מראה החדר על פי דרככם. אמצעים אלו יותקנו על רכיבי ההגנה, ובכך הם יוסתרו במלואם. יחד עם זאת, הם צפויים להיות מוטמעים היטב בנקודות שלהם, ובכך לשמור עליכם בזמן אמת.

עבודה עם חומרי גלם תקניים בלבד, ייעודיים עבור חדר ממד

כל אובייקט שיותקן בתוך חדר הממד שלנו יתבסס על חומרי איכות. חומרים אלו נוסו בסבבי הלחימה האחרונים ברצועת עזה בבתים של יושבי העוטף וחלקם ספגו תחמושת חיה בזמן אמת. בנוסף, חומרי ההגנה מאב"כ ומתחמושת ממשית, נבדקו על ידי פיקוד העורף בניסוי חי. חומרי הגלם לבניית חדר ממד נבחנו על ידי הדרגים המקצועיים ביותר ונמצאו אמינים ובעלי כושר ספיגה גבוה מאד.

תוצאות איכותיות בזמן קצר בכל משימת התקנת חדרי ממד

הזמנתם התקנת חדר ממד? תהיו בטוחים שתתבצע עבודה באיכות חסרת פשרות, כזו שתסב לכם תחושה אמיתית של מיגון.

השימוש בכלי הממד החדשים, החלון, הדלת הכבדה וכד' – קלים ופשוטים. מי שמתעניין בהתקנת חדר ממד באיכות שנבדקה בדרגים מקצועיים בצבא ובפרט בפיקוד העורף – מוזמן לפנות אלינו ואנו נבחן את ביתו ונציע סוגים שונים של התקנות המתאימות לקונסטרוקציה שלו. אנו מיישמים עבודת בוטיק איכותית בכל מקום בו נדרשת התקנה זו.

למידע נוסף פנו אלינו לייעוץ על ידי מומחי חדר ממד. הם יסייעו לכם לבחור תשתית דקורטיבית ליישום סופי בחדר ויכווינו אתגם לקראת בחירת אמצעי המיגון התקניים!

מתעניינים במיגון? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

השאירו פרטים

  מתעניינים במיגון? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   X צור קשר
   08-9496220

   השאירו פרטים

    Call Now Button