להפוך חדר לממד

פעמים רבות שאלו אותנו האם ניתן להפוך חדר-בית פשוט לממד. מדוע זה בכלל נדרש, אם ישנה הנחייה מפורשת שאסור לבנות בית בלי ממד? משום שדיירים רבים עדיין מתגוררים בדירות ישנות עם תקנים לא עדכניים.

אם יש לכם בית בסגנון שכזה, אתם עדיין יכולים להשתמש בו כדי להגן על עצמכם במלחמה, במקום לרוץ למקלט המרוחק. הפעולה נעשית על ידי חברת מיגון המתמחה בבניית ממדים.

פרויקטי החברה נבחנו על ידי פיקוד העורף ונמצאו 100% אמינים ובאיכות טובה ביותר. חלק מתושבי עוטף עזה כבר השתמשו בממדים שלנו וחוו תחושת בטחון ונוחות שלא הייתה להם בהיעדרם. הפרויקט מתבצע במספר שלבים.

להפוך חדר לממד – משך ביצוע הפרויקט ותכנונו

פרויקט בינוי זה נמשך בין שבוע ל- 10 ימים. במהלך תקופה זו, מבצע צוות הבינוי הערכות מצב לגבי החדר המיועד לממד ועל פיהן קובע מהו היקף החומרים הנדרש: חומרי הגנת אב"כ להתקנה בתחתית המרצפות, לוחות פלדה לחיזוק הקירות, חלון מחוסם, דלת משוריינת, לבידי עץ להסתרת קירות הפלדה, פרקטים לריצוף וסיבי זגוגית לציפוי דפנות החדר. בהתאם לכך, תוכלו לדעת מה יהיה מחיר הבנייה. הפרויקט יתבצע בהתחייבות לאיכות חסרת פשרות.

התקנת לוחות פלדה לקירות ממד

סוג בנייה זה מהווה פטנט רשום שלנו. יתבצע קידוח עם פטישונים וג'קסונים על מנת להגיע לשכבת הבסיס בכל הקיר, ושם יוטמעו לוחות פלדה מהרצפה ועד התקרה. בסיום הבנייה יתבצע חיזוק ודיפון, ובכך הקירות שלכם יהפכו לקירות מחוסמים וחזקים. חציבה דומה תתבצע ברצפה לשם החדרת חומרים להגנה מאב"כ.

התקנת לבידי עץ בקירות ממד

על מנת להפוך חדר לממד נדרשת גם פעולה קוסמטית. ברי, אפוא, כי השארת החדר עם לוחות פלדה תיצור מראה לא מעוצב. לבידי העץ יסתירו את לוחות הפלדה שהותקנו בקירות שלכם וכמובן יודבקו כך שיהיו 100% יציבים וחזקים מאד. הלבידים שייבחרו נועדו לחיבור עם פלדה בשל עוביים וחוזקם. בנוסף, הם יצופו בסיבי זכוכית בשכבה הקדמית ביותר לליטוש נוסף. פרקטים יותקנו על שכבת הריצוף.

דלת וחלון מחוסמים עבור ממד

חמ"ד ליעד – שיפור מיגון

הדלת והחלון הקיימים בחדר יוחלפו בדגמים מחוסמים. החלון יכיל שכבת זכוכית כפולה וידית פרזול ייעודית לפתיחתו. בקדמתו יותקן זוג לוחות פלדה להגנה על הזגוגית. הדלת תהיה דלת פלדה ללא מנעול, עם ציר סיבוב לפתיחת הדלת מבחוץ, וידית מבפנים.

מעוניינים במידע נוסף כיצד להפוך חדר לממד? פנו אלינו!

מתעניינים במיגון? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

השאירו פרטים

  מתעניינים במיגון? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   X צור קשר
   08-9496220

   השאירו פרטים

    Call Now Button