מאמרים

חמ''ד ליעד - שיפור מיגון

מיגון חדר

חדרי ממ"ד מהווים כיום חובה על פי חוק וזאת בהתאם להנחיות פיקוד העורף. כחלק מהנייה החדשה, נבנה מרחב מוגן דירתי בכל דירה, אולם ישנם בניינים ללא.

שיפור מיגון

מיגון ביתי נועד לאפשר לנו להגיע למרחב מוגן בזמן קצר ובמהירות רבה וזאת בכל מקרה ומצב חירום. שיפור מיגון הינו תהליך ומלאכה מקצועית.

עלות בניית ממד בבית פרטי

עלות בניית ממד בבית פרטי מורכבת מכנה קריטריונים בהם: מיקום, גודל החדר, קבלת אישורים והיתר בנייה, ביצוע מדידות ובדיקות מקדימות.

Ballistic Proof Window GG (51)

כמה עולה להוסיף ממד לבית פרטי?

המציאות הביטחונית במדינת ישראל טומנת בחובה סיכונים ואיומים רבים שיש להיערך אליהם בהתאם. אחת מפתרונות המיגון היעילים ביותר הינו הממ"ד

בניית ממד בחדר קיים מחיר

בניית ממד בחדר קיים הינה משימה חשובה עבור כל תושב במדינת ישראל שאינו יכול להוסיף מרחב מוגן דירתי כבנייה נפרדת ונוספת.

מיגון חדר קיים מחיר

הוראות הבנייה החדשה בישראל מחייבות בניית מרחב מוגן דירתי בכל דירה. אולם, בניינים רבים בישראל, שרובם מיושנים, אינם כוללים ממ"ד ולא עומדים בתקנים.

חמ''ד ליעד - שיפור מיגון

כמה עולה לבנות ממד בבית פרטי?

בניית ממ"ד בבית פרטי מצריכה קבלת אישור לבנייה וזאת לאחר בדיקה בידי חברה מקצועית או אדריכל שיוודאו כי ניתן להוסיף מרחב מוגן לדירה שלכם.

הפיכת חדר למרחב מוגן

רוב הישראלים מעדיפים לא לחשוב על כך, אבל הסיכון לרעידת אדמה עוצמתית בארץ נחשב לגבוה למדי. בנוסף, ומהסכנה הזו כבר קשה יותר להתעלם

הוספת ממד לבית קיים מחיר

הוספת ממד לבית קיים מהווה אתגר מורכב מבחינה הנדסית, אולם מדובר בצעד חיוני ומשתלם המבטיח מיגון יעיל במקרה חירום.

חמ''ד ליעד - שיפור מיגון

ממד פלדה

יש לכם בית שנבנה לפני זמן רב, ואין בו מרחב מוגן? ניתן להפוך את אחד החדרים הקיימים לממ"ד. בעוד אשר בעבר הייתה זו פרוצדורה לא פשוטה.

בניית ממד בחדר קיים

אם הבית שלכם אינו מכיל חדר ממד, ניתן לשנות את פני הדברים. בניית ממד בחדר קיים הנה פעולה בה מסבים את אחד מחדרי הבית להיות ממד.

חדר ממד

כולם מדברים על הצורך בממד, אבל לכם יש רק מפתח למקלט אזורי? אל תישארו מאחור! הזמינו התקנת חדר ממד ביתי. ההתקנה לא מצריכה תוספת בנייה

חמ''ד ליעד - שיפור מיגון

הוספת ממד לדירה

גרים בבניין שבדירותיו אין ממדים? אל תחכו להתחדשות עירונית! ניתן לבנות ממד באופן פרטי לחלוטין אשר רלוונטי רק לדירה שלכם. חשוב לעשות זאת על מנת להבטיח את שלומכם בעת מלחמה.

Hamad Lyad Test GG (2)

הוספת ממד לבניין

בעבר, מקלט הבניין היה המקום בו אתם והילדים קשרתם את האופניים, אך נכון להיום זהו לא השימוש היחיד שנעשה בו. וועדי בניינים רבים קיבלו החלטה מושכלת להפוך את מקלט הבניין המשותף לחדר בטחון.

חמ''ד ליעד - שיפור מיגון

הוספת ממד לבית קיים

אם אין לכם בבית ממד בשל תקני בנייה לא עדכניים, ניתן להסב את אחד מהחדרים הקיימים כחדר בטחון. צוות מומחים יכשיר חדר זה כממד באמצעות בניית תשתיותיו מחדש. מה ייבנה?ראשית כל, יתבצעו חפירות ברצפה

חמ''ד ליעד - שיפור מיגון

הוספת ממד לבית פרטי

בבתים רבים אין ממד עד היום. הסיבה לכך היא בנייה ישנה על סמך תקנים לא עדכניים. דיירים שרכשו את בתיהם לפני העשור השני של המילניום, וכמובן בתקופות מוקדמות יותר, ולא ערכו פרויקט התחדשות כלשהו

חמ''ד ליעד - שיפור מיגון

הסבת חדר לממד

האם ניתן להסב חדר לממד במבנה שכבר אוכלס? כן! וזו ההזדמנות שלכם, להביא את הממד אליכם הבייתה! אם גם אתם חשים כי המקלט האזורי רחוק מדי, ויש צורך בפתרון קרוב ומידי, ממד היא האופציה האידיאלית.

חמ''ד ליעד - שיפור מיגון

הפיכת חדר לממד

הצורך בהפיכת חדר לממד נובע מכך שבבתים מסוימים אין חדר בטחון. מדובר בבתים שנבנו על פי תקינה ישנה, בה לא הייתה חובת התקנת ממד, ורוב הדיירים הסתמכו על המקלטים האזוריים בשעת מלחמה.

חמ''ד ליעד - שיפור מיגון

להפוך חדר לממד

פעמים רבות שאלו אותנו האם ניתן להפוך חדר-בית פשוט לממד. מדוע זה בכלל נדרש, אם ישנה הנחייה מפורשת שאסור לבנות בית בלי ממד? משום שדיירים רבים עדיין מתגוררים בדירות ישנות עם תקנים לא עדכניים.

שיפור מיגון מחיר

מרחב שיפור מיגון נועד להבטיח ולאפשר הגעה מהירה למרחב מוגן בעת הצורך וזאת בכל מקרה ומצב חירום. נוכח האיומים הביטחוניים השונים המאפיינים את החיים במדינת ישראל.

חמ''ד ליעד - שיפור מיגון

מיגון חדר פנימי

בשנים האחרונות חלה עלייה בדרישה לפתרונות מיגון שאינם בנייה ותוספת של ממ"ד קונבנציונלית. הצורך והדרישה למיגון חדר פנימי עולים בשל מגוון מצבים וצרכים.

מתעניינים במיגון? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

השאירו פרטים

מתעניינים במיגון? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

X צור קשר
08-9496220

השאירו פרטים

Call Now Button