מיגון חדר פנימי

בשנים האחרונות חלה עלייה בדרישה לפתרונות מיגון שאינם בנייה ותוספת של ממ"ד קונבנציונלית. הצורך והדרישה למיגון חדר פנימי עולים בשל מגוון מצבים וצרכים בהם: בנייה צפופה המקשה על האפשרות להתרחבות החוצה, בניינים בהם אין הסכמה של רוב הדיירים לביצוע פרויקט של הוספת ממ"ד, בתים פרטיים שאינם מעוניינים לפגוע בסביבה והמרחב החיצוניים והציבוריים שלהם ועוד.

נוכח מצבים אלה, הוציא פיקוד העורף קריאה לחברות מקצועיות המתמחות בתחום להציע פתרונות שונים לשיפור מיגון. מיגון חדר פנימי מהווה שיטה שעברה את כל הבדיקות בהצלחה כחלק מניסוי של פיקוד העורף. כיום, מיגון חדר פנימי מהווה פתרון מיגון איכותי ויעיל המקנה ביטחון לכל מי שאין באפשרותו לבנות ממ"ד כתוספת בנייה לבית.

תהליך העבודה ויתרונותיו

מיגון חדר פנימי הינה שיטה אפקטיבית למיגון הכוללת הפיכת חדר רגיל בבית ולמרחב מוגן דירתי. העבודה כוללת פירוק של קו הריצוף המקיף את החדר והנחת פלטות מפלדה מקו הרצפה ועד לתקרה. החלון והדלת הרגילים מוחלפים לחלון ודלת ייעודיים העמידים להדף ורסס.

דלת הממ"ד נפתחת פנימה במקום החוצה וזאת על מנת לאפשר פתיחתה במקרה של קריסה. מיגון חדר פנימי יוצר למעשה "קופסא" או חלל מוגנים, כאשר בעת פיצוץ נשמרת שלמות החדר. תהליך עבודת המיגון אורך כשבועיים ואין צורך בהוצאת היתר לבנייה. מדובר במלאכה נקייה המאפשרת שמירה על שגרת החיים של בני הבית. מיגון חדר פנימי הינו פתרון נוח ויעיל עבור בניינים בהם אין הסכמה להוספת ממ"דים. את המיגון הפנימי, יכול ורשאי לבצע כל דייר באופן אינדיבידואלי.

פתרונות מיגון יעילים מידי מומחים

מיגון חדר פנימי והפיכתו לממ"ד אינו דורש קבלת התרים מקדימים, שכן מדובר בשינוי פנימי. יתרון חשוב נוסף על נושא הבטיחות והמיגון, הינו השבחת שווי הנכס כתוצאה מהעבודה. פתרון זה מתאים במיוחד לקשישים ובעלי צרכים מיוחדים והוא מעניק שקט וביטחון לכל מקרה חירום.

חברת ג.ג מערכות מיגון הינה חברה מובילה ומקצועית המספקת מגוון פתרונות מיגון יעילים ואיכותיים הכוללים: הפיכת חדר קיים לממ"ד, הוספת ממ"ד לדירה ולבניין, מיגון חדר פנימי ועוד.

החברה פועלת בהתאם לכל התקנים והנהלים הנדרשים מטעם פיקוד העורף וזאת מתוך הקפדה על אחריות, אמינות ומקצועיות.

מתעניינים במיגון? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

השאירו פרטים

מתעניינים במיגון? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

X צור קשר
08-9496220

השאירו פרטים

Call Now Button