מוצרים

מעכבי בעירה

חומרים דליקים יכולים להוות סכנה ממשית עבור מבנים. הם עשויים להדליק אזורים סמוכים ולגרום לסכנות רבות ומיותרות. את הסכנות הללו אנו ממזערים על ידי שימוש בחומרים מעכבי בעירה.

חומרים מעכבי בעירה

על פי תקנות תכנון ובנייה, מבנים אשר עשויים מעץ, כמו תשתיות מעץ, פרגולות, ציפויי קירות, בדים, שטיחים וחלקי פלסטיק נדרשים למיגון על ידי שימוש בחומרים מעכבי בעירה אשר מותאמים לדרישות התקן הישראלי 921. ניתן למצוא חומרים אלו גם במבנים אחרים, כאשר הם משמשים בתור צבע מיוחד על הקירות ועל אלמנטים אשר נועדו ליציבות המבנה. אנו משתמשים בחומרים מעכבי בעירה גם כאשר אנו צריכים לכבות שריפות. הם נמצאים בתוך המטפים הפזורים בסביבה או בתוך כלי הרכב.

שיטות השימוש של מעכבי בעירה

הדרכים הנפוצות לשימוש מעכבי בעירה כוללים הברשה, ריסוס, צביעה ואף הספגה. ניתן למצוא חומרים משחתיים ונוזליים, המיועדים גם לשימושים פנימיים וגם לשימושים חיצוניים. חשוב לציין שאופן השימוש משתנה ממוצר למוצר בהתאם לחומר ממנו הוא עשוי ולפרמטרים רחבים יותר הקשורים לסוג ולאופי המבנה. בחברת ג.ג, תוכלו למצוא מגוון גדול ורחב של פתרונות מיגון מתקדמים, כמו בניית חדרי ממ"ד (מרחב מוגן דירתי), מיגוניות, חמ"ד (חדר מיגון דירתי) – עליו קיבלה ג.ג. מיגון פטנט רשום, ובנוסף, פתרונות מיגון נוספים המספקים הגנה למקומות ספציפיים, כמו חלונות, דלתות, לוחות E-Glass, לוחות UDA למיגון ומגוון של חומרים מעכבי בעירה. חברת ג.ג, פועלת בתיאום מלא עם מערכות הביטחון בארץ ובעולם ומוצרים עומדים ברמות הבטיחות הגבוהות ביותר.

צרו קשר חייגו עכשיו 08-9496220

או השאירו פרטים:

X צור קשר
08-9496220

השאירו פרטים