בניית ממד בחדר קיים

בניית ממד בחדר קיים

אם הבית שלכם אינו מכיל חדר ממד, ניתן לשנות את פני הדברים. בניית ממד בחדר קיים הנה פעולה בה מסבים את אחד מחדרי הבית להיות ממד.

הדבר נעשה על פי הנחיות פיקוד העורף ובכפוף לדרישות האפיון לחדרי ממד. הבנייה נערכת 7-10 ימים ובסופה החדר שלכם נגיש לאכלוס מחדש, כממד.

תשתיות מיגון ברמה אחרת

מה מבדיל אותנו מקבלני בניית ממדים אחרים? לנו יש פטנט רשום בתחום מיגון הפלדה, לפיו הקירות בחדר נעטפים בהן, כולם – בלי יוצא מן הכלל. בקדמת הפלטות מותקנים לבידי עץ מעוצבים שאתם יכולים לבחור מקטלוג.

בסיום, מותקנת שכבת ציפוי של סיבי זכוכית. בנוסף לכל אלו, יותקנו תשתיות המיגון שבוודאי מוכרות לכם מחדרי ממד אחרים: דלת משוריינת ללא מנעול, חלון מחוסם, פרזול מתאים לפתיחתו, וכמובן לוחות מגן מפלדה לסגירתו בעת מלחמה.

תשתיות הגנת חומרים מהמתקדמות בתעשייה

אנו נבצע עבורכם עבודות חפירה במרצפות במטרה להחדיר לשם חומרים סופגי אב”כ. בכך, בניית ממד בחדר קיים תבטיח כי לא רק שתהיו מוגנים מירי פיזי, אלא גם מאמצעי לחימה לא קונבנציונליים, אם וכאשר יופנו נגדנו.

תשתיות הגנת החומרים שלנו נבחרו בקפידה. הן מותקנות מתחת לרצפה על מנת לספוג השפעות של נשק לא קונבנציונלי.

עיצוב חדר ממד על פי הזמנה

אתם, כלקוחות, יכולים להזמין צביעה, לבידי עץ ייחודיים וכד’ בכל עיצוב בו תחשקו. עיצוב חדר ממד על פי הזמנה הנו תהליך שיקבע כיצד החדר שלכם ייראה. מומלץ לבוא עם תכנון דקורטיבי או להיוועץ עם צוות המומחים שלנו לקביעת הסטייל הסופי.

בדיקות וניסויי עבר לחדר ממד שלנו

חדר ממד מטעמנו נבדק על ידי מומחי פיקוד העורף ונוסה ב- 2018 במהלך סבבי לחימה בעזה. בניית ממד בחדר קיים בטכניקה זו מבטיחה הגנה מפני טילים, בלוני תבערה וכל אמצעי לחימה אחר. חדר ממד זה נמצא איכותי, אמין ובעל כושר ספיגה חזק מאד גם ברמות קירבה גדולות למוקדי האש.

פרוצדורת התקנת חדר ממד

בניית ממד בחדר קיים נעשית על ידי צוותי מומחים אשר יחלו בהדרכות כלפיכם לבחירת עיצובים שונים ברחביו. הם יזמינו עבורכם עבודה זו, אשר תיעשה בידי גורמי המקצוע הרלוונטיים לפרק זמן של שבוע עד עשרה ימים.

בואו להתחדש בממד בבית שלכם ולספק לעצמכם חדר בטחון ברמה שלא הכרתם!

 

X Contact Us
08-9496220

Leave details

Call Now Button